Služby

Služby ktoré ponúkame

 

Umývanie exteriéru

OPLACH TLAKOVOU VODOU, AKTÍVNA PENA, VYČISTENIE KOLIES, EXPRES VOSK, VYSUŠENIE, VYTRETIE RÁMOV DVERÍ A KUFRA, ČISTENIE VONKAJŠÍCH SKIEL A ZRKADIEL

Exteriér vozidla je umytý značkovou autokozmetikou spolu s aplikáciou jemného tekutého vosku. Následne je celý povrch vytretý jelenicovými utierkami do sucha.. Zákazníci si vyberajú častejšie túto službu najmä v zimných mesiacoch pre zbavenie karosérie zbytkov posypovej soli. Služba trvá do 30 min.

Čistenie interiéru

VYSÁVANIE INTERIÉRU, ODPRAŠNENIE A OŠETRENIE PLASTOV/KOŽE, ČISTENIE VNÚTORNÝCH SKIEL A ZRKADIEL, VYČISTENIE GUMENNÝCH ROHOŽÍ, VYTRETIE RÁMOV DVERÍ A KUFRA

Služba obsahuje prácu len na interiéri vozidla, ktorý je však dokonale povysávaný, zbavený prachu a nečistôt. Na ošetrenie plastov a okien v interiéri používame overené prípravky autokozmetiky. Prácu ukončíme do 60 min. 

 

 

Malý komplet

KOMPLETNÉ VYČISTENIE INTERIÉRU A UMYTIE EXTERIÉRU

Táto služba je najžiadanejšou v našej ponuke pri ktorej vozidlo kompletne umyjeme a vyčistíme zvonku aj zvnútra. Špeciálne časovo náročnejšie služby, ako tepovanie, čistenie kože, vosk a pod. nie sú súčasťou tejto služby. Časová náročnosť je 60-90 min.

Veľký komplet

VYČISTENIE INTERIÉRU, UMYTIE EXTERIÉRU, TEPOVANIE ČALÚNENIA, VYČISTENIE A KONZERVÁCIA KOŽE, VOSKOVANIE VOZIDLA, UMYTIE MOTORA ATĎ.

Pri predaji/kúpe Vášho vozidla urobíme maximum, aby bolo čisté a tým pripravené na predaj, alebo pripravené na používanie po predošlom majiteľovi. Vieme vyčistiť takmer všetky nečistoty, ktoré by sa mohli na vozidle vyskytnúť, vrátane drobných škrabancov na laku karosérie. Táto služba pri detailnom čistení, umývaní, tepovaní a vysušení zaberie min. 8 hod.

 

 

Ručné leštenie a voskovanie laku karosérie

AUTOGLYM PROFESSIONAL

Na umytý a vyčistený lak karosérie sa ručne nanáša značkový dlhotrvajúci vosk tejto svetovej značky, ktorý ochráni lak pred vplyvom počasia, odstráni na pohľad drobné škrabance a zvýši lesk karosérie.

Ručné čistenie a renovácia laku

AUTOGLYM PROFESSIONAL

Poškodený lak karosérie ručne zbavíme škrabancov, vyčistíme pevné nečistoty. Následne lak vyleštíme ručným postupom, alebo pomocou profesionálnej leštičky.

 

 

Strojové leštenie a renovácia laku

TECHNOLÓGIA RUPES

Poškodené laky zrenovujeme značkovou technológiu vibračného leštenia spolu s veľkou škálou leštiacich pást na rôzne poškodené povrchy. Možné je tiež leštenie neporušeného laku za účelom zvýšenia jeho lesku, podľa želania zákazníka.

Čistenie a konzervácia kože

AUTOGLYM PROFESSIONAL

Kožené sedadlá a ďalšie kožené interiérové diely vyčistíme jemnými prípravkami autokozmetiky, vysušíme a podľa želania zákazníka, ošetríme špeciálnym konzervačným prípravkom tejto značky.

 

 

Hĺbkové tepovanie interiéru

TECHNOLÓGIA KÄRCHER

Interiér vozidla tepujeme za použitia výkonného tepovača tejto značky a prípravku určeného na hĺbkové tepovanie. Náš vyškolený zamestnanec neraz pracuje na dokonalosti najmä svetlého interiéru aj 8 hodín.

Ošetrenie a konzervácia plátenej strechy

AUTOGLYM PROFESSIONAL

Špeciálny produkt na plátenné strechy doporučujeme aplikovať minimálne dvakrát ročne. Prípravok ochraňuje strechu pred vplyvom počasia čím zvyšuje jej životnosť.

 

 

Dezinfekcia ozónom

KLIMATIZÁCIÍ A INTERIÉRU VOZIDLA

Túto službu poskytujeme po celý rok. Ozón zbaví interiér a klimatizáciu vozidla baktérií, alergénov, roztočov a plesní. Odstráni nepríjemný pach po zapnutí klimatizácie, zabezpečí dlhotrvajúcu vôňu interiéru a celkovo zlepšuje atmosféru počas jazdy. Trvá to len 30 min.

Vyčistenia motora a podvozku

ŠPECIÁLNY OVERENÝ POSTUP

Motor čistíme od nánosov palív a mazív postupom, ktorý maximálne šetrí všetky jeho časti z rôznych materiálov. Vždy tomu predchádza konzultácia s majiteľom vozidla. Podvozok vystriekame tlakovou vodou s použitím špeciálnej trysky. Služba je poskytovaná najmä v zimnom období pre zbavenie podvozku posypovej soli.

 

 

Program keramika

STAROSTLIVOSŤ O VOZIDLÁ S KERAMIKOU MODESTA SERIES

Majiteľom vozidiel s keramickou ochrannou vrstvou na laku značky Modesta, poskytujeme kompletné umývanie pre zabezpečenie dlhej životnosti tejto ochrany.

Použitie demineralizovanej vody

TECHNOLÓGIA SIEMENS

Na umývanie vozidiel využívame upravenú mäkkú vodu, zbavenú vodného kameňa a ďalších drobných čiastočiek nečistôt. Takto upravená voda celkovo, podľa našich skúseností, podporuje účinnosť a efekt prípravkov autokozmetiky.